ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Plastová okna

  Plastová okna mají průměrnou životnost kolem 30 let. V porovnání s okny vyrobenými z hliníku nebo dřeva, jsou plastová okna méně nákladná. Pořízení plastových oken je výrazně cenově přijatelnější, zejména u standardních profilů v základním bílém provedení. V nabídce je rozsáhlý výběr dřevodekorů, odstínů šedé a dalších barev.

  VEKA je kvalita

  Z nabídky našich profilů VEKA® si vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, včetně odpovídajícího typu zasklení, těsnění, počtu komor, barev a příslušenství. Pro výrobu plastových oken využíváme robustní profily, které se vyznačují vynikající tvarovou stabilitou a dlouhou životností.

  nabídka produktů

  Rozměry oken a kování

  Plastová okna vyrábíme na míru konkrétnímu projektu. Jsme schopni upravit rozměry, tvary a konfigurace podle individuálních požadavků. Maximální možné rozměry okna se liší především podle jednotlivých profilů. Naše okna osazujeme kvalitním kováním SIEGENIA.

  Materiál

  Výrobu našich plastových oken zajišťujeme s využitím prvotřídních profilů VEKA®. Skvělou tepelnou izolaci, odolnost vůči vlhkosti, povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost našich oken zajišťuje vynikající kvalita použitých materiálů a precizního zpracování.

  Zasklení

  Při výrobě používáme výhradně prvotřídní skla předních evropských výrobců. Vybrat si můžete z dvojskel a trojskel standardních, protihlukových, bezpečnostních nebo se solárním útlumem.

  Barvy

  Vzorník

  Jednotlivé produkty

  Plastová okna a dveře vyrobené z profilů VEKA představují perspektivní volbu pro různé projekty, ať už jde o moderní novostavbu nebo úspornou rekonstrukci. Na trhu je nyní k dispozici více než 1 000 různých tvarů profilů, které jsou přehledně uspořádány do samostatných produktových řad s rozmanitými izolačními vlastnostmi, určením a designem. Jednu vlastnost mají ale všechny produkty společnou – jsou vyráběny v prvotřídní kvalitě, která je pro firmu VEKA zásadní.

  • VEKA® SOFTLINE 70 AD okno

   VEKA® SOFTLINE 70 AD okno

    Populární elegantní design profilů VEKA SOFTLINE 70 AD s jemně zaoblenými hranami poskytuje možnost použít velmi malé pohledové šířky, které vyhovují různým situacím.

  • VEKA® SOFTLINE 76 AD okno

   VEKA® SOFTLINE 76 AD okno

   SOFTLINE 76 AD představuje moderní profilový systém, který s jistotou splní všechny rozmanité požadavky na vysoce kvalitní okna.

  • VEKA® SOFTLINE 76 MD okno

   VEKA® SOFTLINE 76 MD okno

   SOFTLINE 76MD zastupuje moderní profilový systém, který jednoznačně zajistí všechny rozmanité požadavky na vysoce kvalitní okna.

  • VEKA® SOFTLINE 82 AD okno

   VEKA® SOFTLINE 82 AD okno

   Díky své stabilitě a výborným konstrukčním vlastnostem jsou okna z profilů VEKA SOFTLINE 82AD ideální pro projekty i s velkými prosklenými plochami a vynikající energetickou účinností.

  • VEKA® SOFTLINE 82 MD okno

   VEKA® SOFTLINE 82 MD okno

   Díky své stabilitě a výborným konstrukčním vlastnostem jsou okna z profilů VEKA SOFTLINE 82AD ideální pro projekty i s velkými prosklenými plochami a vynikající energetickou účinností.

  • RI okna

  • EUROokna

  • R.S.P s.r.o.

  • Den Braven

  • WÜRTH