ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Hliníková okna

  Hliníková okna nabízejí možnost integrovat je do velkých prosklených ploch či celých fasád. Pevnost hliníku chrání okna před neúmyslným i záměrným poškozením. Díky své tvarové stálosti poskytují precizní otevírání a spolehlivou funkčnost po celou dobu životnosti, dokonce i při častějším používání na místech s vysokou frekvencí.

  K hliníkovým oknům vyrábíme ve stejném provedení vchodové dveře.

  nabídka produktů

  Rozměry oken a kování

  Vyrábíme hliníková okna na míru. Jejich rozměry, tvary a konfigurace jsou přizpůsobeny potřebám daného projektu. Maximální rozměry konstrukce se odvíjí od konkrétních profilů. Naše hliníková okna jsou vybavena prvotřídním kováním od renomovaných výrobců, jako jsou SIEGENIA, SAVIO RIBANTA, SOBINCO a WINKHAUS.

  Materiál

  Mechanické vlastnosti hliníku propůjčují oknům jedinečnou odolnost vůči poškození, častému používání i klimatickým vlivům. Vybrané druhy profilů s doplňkovým těsněním a přerušeným tepelným mostem prokazují vynikající tepelně izolační vlastnosti.

  Zasklení

  Klíčový faktor ovlivňující tepelnou a zvukovou izolaci oken je zasklení. Na výrobu hliníkových oken používáme prvotřídní skla od předních evropských výrobců. Vybrat si můžete z dvojskel a trojskel standardních, protihlukových, bezpečnostních, se solárním ziskem nebo se solárním útlumem.

  Barvy

  Hliníkové profily mohou mít povrch pokrytý nástřikem pomocí práškového lakování, kašírování folií nebo eloxováním. K dispozici je výběr přes 200 barev ze vzorníku RAL a řada dekorů.

  Proč Ponzio?

  Firma Ponzio® patří mezi přední evropské výrobce hliníkových oken, dveří a prosklených fasád. Hliníkové profily od Ponzio® zajišťují tvarovou stabilitu, elegantní vzhled a dlouhou životnost. Díky široké škále dostupných povrchových barev lze dokonale sladit okna, dveře a další prvky s fasádou.

  Jednotlivé produkty

  Plastová okna a dveře vyrobené z profilů VEKA představují perspektivní volbu pro různé projekty, ať už jde o moderní novostavbu nebo úspornou rekonstrukci. Na trhu je nyní k dispozici více než 1 000 různých tvarů profilů, které jsou přehledně uspořádány do samostatných produktových řad s rozmanitými izolačními vlastnostmi, určením a designem. Jednu vlastnost mají ale všechny produkty společnou – jsou vyráběny v prvotřídní kvalitě, která je pro firmu VEKA zásadní.

  • PONZIO® PE50 okno

   PONZIO® PE50 okno

   Systém hliníkových profilů bez tepelné izolace je navržen pro vnitřní konstrukce: lehké stěny a prosklené konstrukce i otevíratelná okna.

  • PONZIO® PE78N/PE78NHI okna

   PONZIO® PE78N/PE78NHI okna

   Systém s tříkomorovou konstrukcí profilu s drážkou pro kování v normě Euro. Je navržen pro okna se značně vysokými požadavky na tepelnou izolaci.

  • RI okna

  • EUROokna

  • R.S.P s.r.o.

  • Den Braven

  • WÜRTH