ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Balkonové posuvné

  Jednokřídlé a dvoukřídlé balkonové dveře představují tradiční volbu pro vstup na balkon či terasu v rodinných domech nebo panelových bytech. Velmi často se konstrukčně integrují se sousedními okny. Jsou určeny ke spojení obytné místnosti s vnějším prostorem. Zásadní konkurenční výhoda našich výrobků spočívá v jejich vynikajícím poměru mezi vysokou funkční hodnotou a přijatelnými cenami.

  Nejčastěji vyrábíme balkonové dveře z plastu, ale také ze dřeva, hliníku, plastohliníku a dřevohliníku. Naše dveře a okna mohou být dodány ve stejném materiálu, stavební hloubce, designu, barvě a dekoru, což umožní jejich dokonalou harmonii a sladění s celým prostředím. Mnoho zákazníků se často rozhoduje pro plastové dveře s imitací zlatého dubu. Křídla balkonových dveří lze otevírat dovnitř i ven. Otevírají-li se ven, jsou osazeny speciálními bezpečnostními panty. Standardní balkonové dveře jsou jedno nebo dvoukřídlé. Všechny balkonové dveře lze vyrobit jako bezbariérové a uzamykatelné. 

  nabídka produktů

  Materiál

  Naše plastové dveře jsou vyrobeny z prvotřídních profilů VEKA®. Vysoká kvalita těchto použitých materiálů a precizní zpracování zajišťují našim dveřím výborné tepelně izolační vlastnosti, odolnost vůči vodě, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

  Zasklení

  Všechny pevné výplně mohou být kombinovány v různých poměrech ploch s různými druhy zasklení. V závislosti na požadavcích na tepelnou izolaci můžete volit dvojskla nebo trojskla. Povrch skla může být hladký, a tedy průhledný. Jestliže je průhled dveřmi nežádoucí, můžete si vybrat pískované sklo nebo jeden z mnoha druhů ornamentálních skel. Dostupná jsou také speciální bezpečnostní skla se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození.

  Plastové

  Plastové vstupní dveře se vyznačují minimálními nároky na údržbu s atraktivní cenou. Máte možnost vybírat z rozmanité palety barev a dekorů, včetně těch s imitací hliníku nebo dřeva.

  Dřevěné

  Naše vchodové dveře jsou vyráběny z dřeva způsobilého k preciznímu opracování. Je pečlivě ošetřeno povrchovou úpravou, za kterou zodpovídá náš lakovací robot. Máte možnost vybrat si z různých přírodních odstínů lazur nebo krycích laků. Důležitým faktorem pro zvýšení odolnosti našich dřevěných dveří je kontrolované schnutí nátěrových vrstev. Společně s precizním provedením nátěru garantuje nadstandardní životnost výrobku. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti splňují nízkoenergetický i pasivní standard staveb a účinně také brání nežádoucí průzvučnosti.

  Dřevohliníkové

  Vchodové dveře vyrobené z dřevohliníkových materiálů plně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na moderní design budov a efektivní využití energie. K dřevohliníkovým dveřím vyrábíme ve stejném provedení dřevohliníková okna.

  Hliníkové

  Předností hliníkových vstupních dveří je značná tvarová stabilita, pevnost a z nich plynoucí odolnost vůči opotřebení a poškození. Hliník prokazuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a zároveň nepotřebuje zvláštní údržbu.

  Standardní výbavou dveří je těsnění ze syntetické pryže (EPDM) a 20 mm vysokým prahem. Na zákazníkovo přání můžeme doplnit kvalitním kováním od předních evropských výrobců, doplňkovými bezpečnostními prvky, zvonkovými tably, automatickými zavírači a dalšími užitečnými příslušenstvími. K hliníkovým dveřím vyrábíme ve stejném provedení hliníková okna.

  Posuvně sklopné dveře

  Posuvně sklopné dveře, známé také jako PSK portály, se ovládají jedinou klikou a stávají se tak zajímavou alternativou klasických dvoukřídlových balkonových dveří. Dveře je také možno vyklopit a místnost průběžně větrat. Posuvně sklopné dveře vyrábíme jednokřídlé i dvoukřídlé. PSK dveře jsou cenově výhodnější volbou mezi posuvnými systémy. Navíc si můžete snadno sladit jejich barvu s okny, protože se používají totožné vzorníky.

  K PSK portálům vyrábíme ve stejném provedení okna a vchodové dveře.

  Jednotlivé produkty

  Užitnou hodnotu nových jednokřídlých či dvoukřídlých balkonových dveří můžete zvýšit pořízením vhodných klik a madel. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku žaluzií, které účinně chrání před nadměrným zahříváním místnosti během horkých letních dní. Pro balkonové dveře větších rozměrů navrhujeme zvolit pevnější a konstrukčně stabilnější profilové systémy. Naši pracovníci jsou Vám k dispozici a rádi Vám poradí při výběru.

  Balkonové profily jsou totožné s profily okenními.

  • VEKA® VEKAMOTION 82 hst

   VEKA® VEKAMOTION 82 hst

   Profily VEKAMOTION 82HST jsou vhodné pro rozsáhlé prosklené stěny a průchody.

  • PONZIO® SL 1600 TT HI

   PONZIO® SL 1600 TT HI

   Zdvižně-posuvný tepelně izolovaný systém určený k výrobě exteriérových konstrukcí.

  • RI WOOD® 92 hst

   RI WOOD® 92 hst

   Zdvižně posuvný systém 92 HST umožňuje vytvořit rozsáhlé prosklené plochy včetně bezbariérových řešení. HST systém nabízí vysoký komfort při ovládání, i když se jedná o vysoké hmotnosti. Ve spojení s vysokým izolační trojsklem je HST optimální volbou pro domy, které ztělesňují Váš životní styl.

  • RI® WOOD-ALU CLASSIC 78 hst

   RI® WOOD-ALU CLASSIC 78 hst

   ALU opláštění CLASSIC je ideálním systémem pro ty, kteří upřednostňují tradiční nezalícované řešení. Spojením kvalitního dřevěného profilu a odolného ALU opláštění CLASSIC vzniká téměř bezúdržbový výrobek. Hlavními charakteristikami ALU opláštění CLASSIC jsou dlouhá životnost, vysoká odolnost vůči vnějším vlivům a tvarová stálost. 

  • VEKA® VEKAMOTION 82 alu hst

   VEKA® VEKAMOTION 82 alu hst

   Opláštění hliníkové profilu VEKAMOTION 82 ALU HST slouží k ochraně plastového rámu okna před deformacemi způsobenými slunečním zářením.

  • RI okna

  • EUROokna

  • R.S.P s.r.o.

  • Den Braven

  • WÜRTH