ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Plastohliníková okna

  Hliníkové opláštění chrání plastový rám okna před deformacemi vlivem slunečního záření. Hliník totiž absorbuje většinu tepla a neumožní jeho přenos na plastový rám. Navíc povrch hliníkového obalu je opatřen práškovým lakem, což přispívá k delší životnosti tohoto materiálu.

  K plastohliníkovým oknům vyrábíme ve stejném provedení vchodové dveře.

  nabídka produktů

  Rozměry oken a kování

  Plastohliníková okna vyrábíme na míru konkrétnímu projektu. Jsme schopni upravit rozměry, tvary a konfigurace podle individuálních požadavků. Maximální možné rozměry okna se liší především podle jednotlivých profilů. Naše okna osazujeme kvalitním kováním SIEGENIA.

  Materiál

  Výrobu našich plastohliníkových oken zajišťujeme s využitím prvotřídních profilů VEKA®. Skvělou tepelnou izolaci, odolnost vůči vlhkosti, povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost našich oken zajišťuje vynikající kvalita použitých materiálů a precizního zpracování.

  Zasklení

  Při výrobě používáme výhradně prvotřídní skla předních evropských výrobců. Vybrat si můžete z dvojskel a trojskel standardních, protihlukových, bezpečnostních nebo se solárním útlumem.

  Barvy

  Barevné provedení RAL nebo níže odkazem vzorník RI okna.

  Vzorník

  Jednotlivé produkty

  Vyberte si z naší široké škály plastohliníkových oken z profilů VEKA, která představují perspektivní volbu pro jakýkoli projekt. Ať už se jedná o moderní novostavbu nebo úspornou rekonstrukci. Naše nabídka zahrnuje různé tvary profilů, které jsou systematicky rozděleny do jednotlivých produktových řad, lišících se úrovní izolace, účelem použití a designem.

  Avšak všechny produkty mají jednu společnou vlastnost – jsou vyráběny s důrazem na prvotřídní kvalitu, což je klíčový aspekt pro společnost VEKA.

  • VEKA® SOFTLINE 82 MD alu okno

   VEKA® SOFTLINE 82 MD alu okno

   Okna vyrobená z profilů VEKA SOFTLINE 82MD se vyznačují vysokou stabilitou a výbornými konstrukčními vlastnostmi, což umožňuje realizaci projektů s velkými prosklenými plochami a vynikající energetickou účinností.

  • RI okna

  • EUROokna

  • R.S.P s.r.o.

  • Den Braven

  • WÜRTH