ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Ty nejlepší
  okna od nás

  Plastová okna

  Plastová okna mají průměrnou životnost kolem 30 let. V porovnání s okny vyrobenými z hliníku nebo dřeva, jsou plastová okna méně nákladná. Pořízení plastových oken je výrazně cenově přijatelnější, zejména u standardních profilů v základním bílém provedení. V nabídce je rozsáhlý výběr dřevodekorů, odstínů šedé a dalších barev.

  celá nabídka

  Plastohliníková okna

  Hliníkové opláštění chrání plastový rám okna před deformacemi vlivem slunečního záření. Hliník totiž absorbuje většinu tepla a neumožní jeho přenos na plastový rám. Navíc povrch hliníkového obalu je opatřen práškovým lakem, což přispívá k delší životnosti tohoto materiálu.

  celá nabídka

  Dřevěná okna

  Dřevo se už po staletí osvědčilo jako ideální surovina pro výrobu oken. Dřevěná okna excelují v oblasti tepelné izolace a vysoké tvarové stálosti. Dřevo je nejen příjemné na dotek, ale také na pohled. Dřevo je obnovitelný zdroj. 

  celá nabídka

  Dřevohliníková

  Dřevohliníková okna kombinují nadčasový klasický design přírodních dřevěných oken s čistým moderním vzhledem hliníkových oken. Tyto dřevěná eurookna se vyznačují vysokou kvalitou, která je z vnější strany kryta hliníkovým opláštěním. Toto spojení dřeva a hliníku nejen zajišťuje dokonalý estetický vzhled, ale také tvarovou stálost, vynikající tepelnou izolaci a takřka neomezenou životnost bez nutnosti renovace díky ochraně proti povětrnostním vlivům.

  celá nabídka

  Hliníková okna

  Hliníková okna nabízejí možnost integrovat je do velkých prosklených ploch či celých fasád. Pevnost hliníku chrání okna před neúmyslným i záměrným poškozením. Díky své tvarové stálosti poskytují precizní otevírání a spolehlivou funkčnost po celou dobu životnosti, dokonce i při častějším používání na místech s vysokou frekvencí.

  celá nabídka

  • RI okna

  • EUROokna

  • R.S.P s.r.o.

  • Den Braven

  • WÜRTH