ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Vstupní

  Vstupní domovní dveře jsou brána do Vašeho království. Plní funkci nejen estetickou, ale i bezpečnostní. Naše nabídka vchodových dveří pro rodinné domy zahrnuje varianty vyrobené z plastu, hliníku, plastohliníku, dřeva a dřevohliníku. Máte možnost si vybrat jak jednokřídlé, tak i dvoukřídlé vchodové dveře v různých standardních i nestandardních rozměrech.

  Nabízíme široký výběr barevných odstínů a dekorů. Naše nabídka zahrnuje různé typy prahů vč. prahů pro pohodlný bezbariérový vstup. Vybírat můžete z mnoha dveřních výplní, klik a dalších doplňků. Vnější domovní dveře osazujeme vysoce hodnotným a spolehlivým kováním předních evropských výrobců.

  nabídka produktů

  Dveřní výplně

  Pro výplň dveří máte možnost vybírat mezi standardními, bezpečnostními a dekorativně-ornamentálními skly nebo pevnými výplňovými deskami. Cenově nejpřijatelnější jsou vakuově lisované plastové desky, které jsou stálobarevné a nenáročné na údržbu. Na druhé straně, lisované výplňové desky ze syntetické pryskyřice jsou trochu dražší, ale nabízejí vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, včetně deště, mrazu a slunečního záření. Kompletní nabídku naleznete na speciální stránce věnované dveřním výplním.

  Materiál

  Naše plastové dveře jsou vyrobeny z prvotřídních profilů VEKA®. Vysoká kvalita těchto použitých materiálů a precizní zpracování zajišťují našim dveřím výborné tepelně izolační vlastnosti, odolnost vůči vodě, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

  Zasklení

  Všechny pevné výplně mohou být kombinovány v různých poměrech ploch s různými druhy zasklení. V závislosti na požadavcích na tepelnou izolaci můžete volit dvojskla nebo trojskla. Povrch skla může být hladký, a tedy průhledný. Jestliže je průhled dveřmi nežádoucí, můžete si vybrat pískované sklo nebo jeden z mnoha druhů ornamentálních skel. Dostupná jsou také speciální bezpečnostní skla se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození.

  Plastové

  Plastové vstupní dveře se vyznačují minimálními nároky na údržbu s atraktivní cenou. Máte možnost vybírat z rozmanité palety barev a dekorů, včetně těch s imitací hliníku nebo dřeva.

  Dřevěné

  Naše vchodové dveře jsou vyráběny z dřeva způsobilého k preciznímu opracování. Je pečlivě ošetřeno povrchovou úpravou, za kterou zodpovídá náš lakovací robot. Máte možnost vybrat si z různých přírodních odstínů lazur nebo krycích laků. Důležitým faktorem pro zvýšení odolnosti našich dřevěných dveří je kontrolované schnutí nátěrových vrstev. Společně s precizním provedením nátěru garantuje nadstandardní životnost výrobku. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti splňují nízkoenergetický i pasivní standard staveb a účinně také brání nežádoucí průzvučnosti.

  Dřevohliníkové

  Vchodové dveře vyrobené z dřevohliníkových materiálů plně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na moderní design budov a efektivní využití energie. K dřevohliníkovým dveřím vyrábíme ve stejném provedení dřevohliníková okna.

  Hliníkové

  Předností hliníkových vstupních dveří je značná tvarová stabilita, pevnost a z nich plynoucí odolnost vůči opotřebení a poškození. Hliník prokazuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a zároveň nepotřebuje zvláštní údržbu.

  Standardní výbavou dveří je těsnění ze syntetické pryže (EPDM) a 20 mm vysokým prahem. Na zákazníkovo přání můžeme doplnit kvalitním kováním od předních evropských výrobců, doplňkovými bezpečnostními prvky, zvonkovými tably, automatickými zavírači a dalšími užitečnými příslušenstvími. K hliníkovým dveřím vyrábíme ve stejném provedení hliníková okna.

  Volitelná výbava dveří bezpečnostní

  • 5ti bodový zámek – zvýšená bezpečnost dveří
  • bezpečnostní vložka se 4. třídou bezpečnosti (FAB, Guard, Mul-T-lock)
  • bezpečnostní izolační skla Conex
  • izolační trojskla s koeficientem tepelného prostupu od U=0,5 do 0,8)
  • reflexní izolační skla (efekt zrcadla z venkovní strany)
  • ornamentní izolační skla

  Jednotlivé produkty

  K plastovým dveřím vyrábíme ve stejném provedení plastová okna.

  Plastová okna a dveře vyrobené z profilů VEKA představují perspektivní volbu pro různé projekty, ať už jde o moderní novostavbu nebo úspornou rekonstrukci. Na trhu je nyní k dispozici více než 1 000 různých tvarů profilů, které jsou přehledně uspořádány do samostatných produktových řad s rozmanitými izolačními vlastnostmi, určením a designem. Jednu vlastnost mají ale všechny produkty společnou – jsou vyráběny v prvotřídní kvalitě, která je pro firmu VEKA zásadní.

  • VEKA® SOFTLINE 70 AD dveře

   VEKA® SOFTLINE 70 AD dveře

   Populární elegantní design profilů VEKA SOFTLINE 70 AD s jemně zaoblenými hranami poskytuje možnost použít velmi malé pohledové šířky, které vyhovují různým situacím. profil třídy A s extra silnými stěnami vícekomorový systém s konstrukční hloubkou 70 mm a dvěma těsnícími rovinami spolehlivě chrání před chladem, průvanem a vlhkostí univerzálně použitelný pro novostavby i rekonstrukce rodinných domů a průmyslových objektů jsou odolné proti znečištění a jejich údržba je naprosto bezproblémová práh: bezbariérový.

  • VEKA® SOFTLINE 76 AD dveře

   VEKA® SOFTLINE 76 AD dveře

   SOFTLINE 76 AD představuje moderní profilový systém, který s jistotou splní všechny rozmanité požadavky na vysoce kvalitní dveře.

  • VEKA® SOFTLINE 76 MD dveře

   VEKA® SOFTLINE 76 MD dveře

   SOFTLINE 76MD zastupuje moderní profilový systém, který jednoznačně zajistí všechny rozmanité požadavky na vysoce kvalitní dveře.

  • VEKA® SOFTLINE 82 AD dveře

   VEKA® SOFTLINE 82 AD dveře

   Díky své stabilitě a výborným konstrukčním vlastnostem jsou okna z profilů VEKA SOFTLINE 82AD ideální pro projekty s vynikající energetickou účinností.

  • VEKA® SOFTLINE 82 MD dveře

   VEKA® SOFTLINE 82 MD dveře

   Díky své stabilitě a výborným konstrukčním vlastnostem jsou dveře z profilů VEKA SOFTLINE 82AD ideální pro projekty i s velkými prosklenými plochami.

  • Dveře Gold 78

   Dveře Gold 78

   Vchodové dveře z profilu IV78 s celkovou tepelnou izolací U=0,9 W/(m2.K), rámová konstrukce křídla.

  • RI okna

  • EUROokna

  • R.S.P s.r.o.

  • Den Braven

  • WÜRTH